Na wstępie.....

Witam wszystkich odwiedzających.

Do moich hobby należy testowanie oprogramowania a przede wszystkim , śledzenie rozwoju alternatywnych systemów operacyjnych. Z tego faktu będzie wynikała tematyka moich wypocin. Również będę chciał w tym miejscu zaprezentować swoje osiągnięcia, jak i porażki.

poniedziałek, 9 marca 2009

enTrance 2009


07.03.2009 odbyła się piąta edycja imprezy z cyklu enTrance. Dla mnie to jest już 4 edycja z żędu na której zaliczyłem obecność :) . 

Kilka słów o tym czym jest enTrance możecie przeczytać między innymi na www.mdt-agency.pl
" ... Impreza enTrance jest wejściem w nową rzeczywistość otaczającego nas, czasem szarego, bądź kolorowego, nudnego lub wesołego świata. Nie zapomnijmy, że enTrance jest również jedną z nielicznych imprez, gdzie stawia się właśnie na "młode talenty". Przykładem jest zeszłoroczny Line-UP, czy kilkanaście debiutów, które zaliczyło swój pierwszy "gig" w Naszym kraju grając właśnie na kujawach. Menno de Jong, Bobina, Re:Locate, Ton TB, Cliff Coenraad, Aly & Fila, Jon O'Bir, Airbase czy Manuel le Saux - to tylko kilka nazwisk, które są historią debiutów tego eventu. Każdy z nich zaprezentował się z jak najlepszej strony, tworząc razem z Wami magiczny klimat, który co roku wisi w Hali Łuczniczka podczas tego eventu. ... "
Oficjalna strona eventu : www.entrance.com.pl

Co przyniosła 5 edycja enTrance zobaczcie sami:
Jeszcze kilka fotek :) :