Na wstępie.....

Witam wszystkich odwiedzających.

Do moich hobby należy testowanie oprogramowania a przede wszystkim , śledzenie rozwoju alternatywnych systemów operacyjnych. Z tego faktu będzie wynikała tematyka moich wypocin. Również będę chciał w tym miejscu zaprezentować swoje osiągnięcia, jak i porażki.

sobota, 12 listopada 2011

Moje podsumowanie - Święto Niepodległości :)


11.11.20011 , Warszawa , cel : pomnik Stanisława Dmowskiego

Tu byłem, o odzyskanie niepodległości (utraconej 12.10.2009) manifestowałem.

Było nas wielu (jak podała nam (prywatnie) policja około godziny 23 - szacują ponad 25 tyś. ludzi).

Marsz w większości przebiegał bardzo spokojnie i rodzinnie. Były całe rodziny z dziećmi, babcie, dziadkowie, studenci, młodzi, starzy, bogaci, biedni i masa innych zwykłych normalnych ludzi.

Przy tak ogromnej liczbie zawsze znajdzie się jakaś czarna owca, stanowiły one zaledwie w przybliżeniu od 0,5 % - 0,7 % (nie całe 160 osób - reszta zatrzymanych to faszyści oraz niemiecka, polska i białoruska ANTIFA(organizacja terrorystyczna) uczestnicząca w blokadach marszu ). Przyjechali tylko w jednym celu, robienia burd i zadym, lecz tylko dwóch miejscach:
początek marszu i koniec marszu gdzie były ogromne rzesze uzbrojonych po zęby ludzi z napisami POLICJA. W wielu momentach POLICJA zachowywała się znacznie agresywniej niż chuligani i w zasadzie nie tyle prowokowała co zmuszała do samoobrony, zapędzonych w kozi róg ludzi (nie tylko chuliganów).

Lewicowe organizacje takie jak:
Faszyści, Naziści czy organizacje terrorystyczne niemiecka, polska i białoruska ANTIFA, jakim cudem wpuszczono tych ludzi do Polski, Stolicy a w końcu pozwolono im się zbliżyć do Marszu Niepodległości?
Przecież w Polsce jest wskazane w samej konstytucji Roz. I, Art. 13. (Str. 3.) , iż propagowanie poglądów Faszystowskich czy Nazistowskich jest surowo zakazane i z jej mocy powinno być bezwzględnie tępione. A tu nie dość, że ich wpuszczono i pozwolono przebywać bezkarnie, to jeszcze umożliwiono blokowanie Święta Polskiej Niepodległości.

W zasadzie sam fakt dopilnowania Polskiej konstytucji sprawiłby nie obecność lewicowych skrajnych ugrupowań, przez co nie byłoby konieczności rozdzielania kordonem policji jednych od drugich, a pospolici chuliganie, zawiedzeni brakiem policji i innych obiektów do "naparzania", wróciliby zawiedzeni do swych domów. A święto mogło by przebiec zgodnie z planem i właściwą sobie nieskażoną aurą.Życzę odzyskania pełnej suwerenności dla Polski :)

Czasy rządu Liberalizmu mam nadzieję, że nastąpią jak najprędzej :)

1 komentarz:

  1. Jednak było tam ok. 30 tys. świadków, którzy na własne oczy widzieli to, co się działo i jak te wydarzenia zostały pokazane w mediach. 30 tysięcy osób zaszczepionych na medialne kłamstwa w stylu Jerzego Urbana. Niech relacje uczestników Marszu roznoszą się szeroko. Polska jest dla wszystkich.
    http://wpolityce.pl/artykuly/17939-marsz-niepodleglosci-dlaczego-kolorowa-niepodlegla-ma-kolor-czarny

    OdpowiedzUsuń