Na wstępie.....

Witam wszystkich odwiedzających.

Do moich hobby należy testowanie oprogramowania a przede wszystkim , śledzenie rozwoju alternatywnych systemów operacyjnych. Z tego faktu będzie wynikała tematyka moich wypocin. Również będę chciał w tym miejscu zaprezentować swoje osiągnięcia, jak i porażki.

niedziela, 27 grudnia 2009

enHouse 2009 - after :)

Druga edycja enHouse muzycznie niesamowicie mi się dopasowała. Według mnie przewyższała kilkakrotnie ( pod tym względem) zeszłoroczną . Jednak Line-UP składający się z muzyków ambitnie grających ( a niekoniecznie rozpoznawalnych na "ulicy" ) okazuje się być szczałem w dziesiątkę. Dla mnie na wyróżnienie zasługują dwa sety . Pierwszy polski Sebastiana S. w duecie z Dj. W oraz drugi duet tego wieczoru czyli Dada Life któremu udało się przez cały set unosić "Łuczniczkę" w powietrzu.


Lecz jest również nuta goryczy w tej muzycznej rozkoszy dla mych uszu. Mianowicie oprawa wizualna . Szczególnie skarceni powinni być panowie odpowiedzialni za obsługę wyświetlaczy , wykazali się posiadaniem absolutnego braku profesjonalizmu . A gra świateł zasługuje jedynie na marną tróję.

Mały podgląd klimatu możecie poczuć na załączonych filmach.

Sumując , enHouse 2009 zaliczam jako udany Event :) .

1 komentarz:

  1. Przeglądając Twoje opinie Michale na temat tegorocznego enHause jak i również urywki filmów muszę przyznać Ci rację,że oprawa świetlna nie należała do najlepszych. Oprawa muzyczna daje rade ale te świecące gwiazdy... ehh :)
    Ale cóż... ważne,że enHause 2009 zaliczyłeś do udanych :)
    Pozdrawiam.
    Martusia :)

    OdpowiedzUsuń